Profile

Menu Style

Cpanel

Реєстрація ПН

Проте, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до змін, внесених законом № 3609-VI від 07 липня 2011 року, з 01 січня 2012 року у Єдиному реєстрі податкових накладних  підлягають обов’язковій реєстрації платниками ПДВ податкові накладні не залежно від розміру суми податку на додану вартість в одній податковій накладній, якщо вони  виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України.
 
Тобто, якщо у податковій накладній присутній товар та одночасно вказано відповідний код згідно УКТЗЕД (Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності), - такий документ підлягає реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.  Згідно останньої редакції ПКУ, податкова накладна повинна бути зареєстрована в ЄРПН не  пізніше  двадцяти  календарних  днів, наступних за датою їх виписки.
 
Відповідно, згідно Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 01.11.2011 N 1379, покупець не має права на віднесення сум податку на додану вартість до податкового кредиту при відсутності факту реєстрації платником податку – продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.
 
Підтвердженням такої реєстрації є Витяг з Єдиного реєстру (документ J1400101), у якому зазначено, що відповідна податкова накладна зареєстрована у ДПА.
 
З програмного комплексу «M.E.Doc» зареєструвати податкову накладну можна наступним чином:
 
1. Реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі відбувається шляхом відправлення документів електронною поштою:
безпосередньо із бланку документу або із таблиці вихідних податкових накладних
Під час підпису використовується комплект підписів, налаштований для податкових накладних у Параметрах системи.
 
1.1. У відкритому документі податкової накладної, на панелі стану документу виберіть закладку Наступні дії та натисніть „Відправити в ДПА”.
 
     Бланк податкової накладної, що відправляється поштою, має бути перевіреним та збереженим.

 

Чому саме ми?

У нашій команді працюють професіонали, здатні вирішити проблему у найкоротший термін (наскільки це можливо) і на високому рівні якості.

Read more

Віддалена підтримка

Контакти

Якщо у вас є запитання - звертайтесь, і ми з радістю допоможемо.

Детальніше

 

Ви тут: Home M.E.-Doc Реєстрація ПН

Share on:

Wordwide perspectives

Cras aliquet odio sed nulla euismod eleifend. Quisque volutpat mauris sed orci luctus aliquet ullamcorper sapien molestie.