Profile

Menu Style

Cpanel

Код Ліцензії

Код лицензии МедокВведіть код ЄДРПОУ...

 

 

 

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Шановні платники податків!

Як відомо, з 1 лютого 2015 року законодавство зобов'язує всі підприємства реєструвати податкові накладні в ЄРПН та обмінюватися ними з контрагентами. Ці зміни торкнулися всіх підприємств і викликали очікуване хвилювання. Ми розуміємо Ваші переживання і поспішаємо заспокоїти Вас і розповісти про готове рішення.

Нами розроблено зручну схему, що дозволяє легко і швидко обмінюватися податковими накладними зі своїми контрагентами, незалежно від того, яке програмне забезпечення та сертифікати ЕЦП вони користуються, і робити це абсолютно безкоштовно.

Якщо Ви є користувачами модуля «ЕДО» від «M.E.Doc IS», Ви вже можете обмінюватися податковими накладними з усіма контрагентами прямо в програмі за знайомою схемою. Для всіх інших відкрито безкоштовний доступ до веб-сервісу «M.E.Doc Online», після реєстрації в якому за допомогою сертифіката ЕЦП будь-якого АЦСК можна обмінюватися податковими накладними шляхом імпорту/експорту. Детальніше

У статті 201 ПКУ передбачено можливість отримання платниками податків НН/РК безпосередньо з Єдиного реєстру податкових накладних ДФС України, яка вже в тестовому режимі запущена з 05.01.2014р.

Для цього нашим користувачам достатньо звернутися з програми «M.E.Doc IS» (починаючи з версії 10.01.020 від 06.01.2015р.) із запитом про отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних (код бланка - J(F)1300103) і отримати у відповідь необхідні електронні податкові накладні.

Інструкція по запиту в ЄРПН
Завантажити      
      Переглянути

Податкові накладні вже відправляються з Єдиного реєстру податкових накладних ДФС України в оригінальному вигляді з електронним цифровим підписом платника – продавця/покупця в програму «M.E.Doc IS».

Як бачите, приводів для занепокоєння немає. Залишайтеся у гарному настрої, а ми вже подбали про те, щоб прийдешні зміни його не зіпсували! Щасливих Вам свят!

 

 

Реклама

 

Стан прийому звітів

Шлюз Состояние
Налоговая Работает
Пенсионный Работает
Статистика Работает

Помилка

Знайшли помилку на сайті?

Виділіть її мишкою і нажміть Ctrl + Enter

Система Orphus

 

Чому саме ми?

У нашій команді працюють професіонали, здатні вирішити проблему у найкоротший термін (наскільки це можливо) і на високому рівні якості.

Read more

Віддалена підтримка

Контакти

Якщо у вас є запитання - звертайтесь, і ми з радістю допоможемо.

Детальніше

 

Ви тут: Home Me-doc Шановні платники податків!

Share on:

Wordwide perspectives

Cras aliquet odio sed nulla euismod eleifend. Quisque volutpat mauris sed orci luctus aliquet ullamcorper sapien molestie.