Profile

Menu Style

Cpanel

Код Ліцензії

Код лицензии МедокВведіть код ЄДРПОУ...

 

 

 

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Перевірка заповнення полів у звіті ЄСВ в «M.E.Doc IS» і «M.E.Doc Online»

Після зміни форм подання звіту ЄСВ до нас часто звертаються клієнти з питань перевірки звіту у ПЗ «M.E.Doc IS» і «M.E.Doc Online». Тому Розробник вважає за потрібне внести ясність в алгоритм перевірки звітів у програмі «M.E.Doc IS» та веб-сервісі «M.E.Doc Online».

Подання звітності з ЄСВ регламентується «Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435, то зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 №460/26905.

Всі розрахунки, реалізовані в програмі «M.E.Doc IS» та веб-сервісі «M.E.Doc Online», відповідають алгоритмам і контролям ПФУ!

При заповненні звітності з ЄСВ страхувальники мають можливість вносити зміни в розрахункові дані на свій розсуд. 
Проте варто пам'ятати, що перевірка ідентична перевірці на шлюзі ГФС і КС ПФУ і при вступі звіту на шлюз помилковими будуть визнані ті ж значення, що і при перевірці в програмі.
Це правило стосується автоматичної перевірки будь-яких звітів у програмі «M.E.Doc IS» та веб-сервісі «M.E.Doc Online».

Шановні платники податків!

Як відомо, з 1 лютого 2015 року законодавство зобов'язує всі підприємства реєструвати податкові накладні в ЄРПН та обмінюватися ними з контрагентами. Ці зміни торкнулися всіх підприємств і викликали очікуване хвилювання. Ми розуміємо Ваші переживання і поспішаємо заспокоїти Вас і розповісти про готове рішення.

Нами розроблено зручну схему, що дозволяє легко і швидко обмінюватися податковими накладними зі своїми контрагентами, незалежно від того, яке програмне забезпечення та сертифікати ЕЦП вони користуються, і робити це абсолютно безкоштовно.

Якщо Ви є користувачами модуля «ЕДО» від «M.E.Doc IS», Ви вже можете обмінюватися податковими накладними з усіма контрагентами прямо в програмі за знайомою схемою. Для всіх інших відкрито безкоштовний доступ до веб-сервісу «M.E.Doc Online», після реєстрації в якому за допомогою сертифіката ЕЦП будь-якого АЦСК можна обмінюватися податковими накладними шляхом імпорту/експорту. Детальніше

У статті 201 ПКУ передбачено можливість отримання платниками податків НН/РК безпосередньо з Єдиного реєстру податкових накладних ДФС України, яка вже в тестовому режимі запущена з 05.01.2014р.

Для цього нашим користувачам достатньо звернутися з програми «M.E.Doc IS» (починаючи з версії 10.01.020 від 06.01.2015р.) із запитом про отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних (код бланка - J(F)1300103) і отримати у відповідь необхідні електронні податкові накладні.

Інструкція по запиту в ЄРПН
Завантажити      
      Переглянути

Податкові накладні вже відправляються з Єдиного реєстру податкових накладних ДФС України в оригінальному вигляді з електронним цифровим підписом платника – продавця/покупця в програму «M.E.Doc IS».

Як бачите, приводів для занепокоєння немає. Залишайтеся у гарному настрої, а ми вже подбали про те, щоб прийдешні зміни його не зіпсували! Щасливих Вам свят!

 

 

Інформація

«M.E.Doc» - це Ваш найкращий помічник в роботі з усіма типами документів в електронному вигляді: податковими накладними, звітами, актами, рахунками, договорами та інш. Будь-який документ, створений в «M.E.Doc» та підписаний ЕЦП документ, є оригіналом паперового документу в електронному вигляді.
 
Скажіть «Ні!» всьому зайвому разом з «M.E.Doc»!
Разом з «M.E.Doc»:
 
• скажіть «Ні!» зайвим витратам часу на роботу з податковими накладними
Вам більше не треба витрачати зайвий час на обмін податковими з Вашими контрагентами, очікування інформації щодо реєстрації податкових накладних Вашого підприємства т а підприємств Ваших контрагентів.
 
Податкова електронна звітність
 
Разом з «M.E.Doc» Ви за лічені хвилини зможете:
 
-    створити податкові накладні та підписати їx електронним цифровим підписом, 
-    зареєструвати їх в Єдиному реєстрі, 
-    отримати квитанції у відповідь або необхідні Витяги з Реєстру, 
-    обмінятися зареєстрованими податковими разом з квитанціями про їх реєстрацію з контрагентами.
 
• скажіть «Ні!» зайвим чергам та спілкуванню зі співробітниками контролюючих органів
 
Звільніть себе від черг та зайвого спілкування зі співробітниками контролюючих органів! 
 
Разом з «M.E.Doc» Ви зможете відправити електронний звіт до:
 
•    Державної податкової інспекції;
 
•    Державного комітету статистики;
 
•    Пенсійного фонду України;
 
•    ФСС з ТВП;
 
•    скажіть «Ні!»  купам паперу, незліченним папкам з документами та величезним паперовим архівам 
 
Вам більше не потрібно витрачати гроші на папір, папки та додаткові шафи для зберігання усіх первинних документів. 
 
Разом з «M.E.Doc»  Ви зможете обмінятися податковими накладними, договорами, актами зі своїми контрагентами, а також зберегти всі документи в одній системі.
 
• скажіть «Ні!» затримкам на роботі та зайвим витратам свого вільного часу
 
Вам більше не потрібно відміняти запланований відпочинок з сім’єю або затримуватися на роботі, якщо звітність ще не готова.
 
Разом з «M.E.Doc»  та свого мобільного телефону у будь-якій точці світу, у будь-який час Ви зможете перевірити та підписати електронний звіт, а також прийняти sms-повідомлення про доставку звіту до податкової інспекції та отримання квитанції про обробку звіту.
 
Скажіть «Ні!» всьому зайвому!
 
Залиште собі тільки дійсно потрібне – систему «M.E.Doc»!
 
Детальніше про програму
Увага! Будьте обережні:
ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ РАЗОМ З «M.E.Doc» ПРИЗВОДЯТЬ ДО НЕЗВОРОТНІХ ПРОЦЕСІВ ЕКОНОМІЇ ЧАСУ, ГРОШЕЙ ТА РОСТУ ПРИБУТКІВ!!  
Бадьорість духу, піднесений настрій, іскристий оптимізм і багато вільного часу! Одного дня опустивши руки на клавіатуру і попрацювавши з нашою дивовижною системою «M.E.Doc», Ви назавжди забудете смак і запах несучасних звітів на папері!!!

Реєстрація ПН

Проте, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до змін, внесених законом № 3609-VI від 07 липня 2011 року, з 01 січня 2012 року у Єдиному реєстрі податкових накладних  підлягають обов’язковій реєстрації платниками ПДВ податкові накладні не залежно від розміру суми податку на додану вартість в одній податковій накладній, якщо вони  виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України.
 
Тобто, якщо у податковій накладній присутній товар та одночасно вказано відповідний код згідно УКТЗЕД (Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності), - такий документ підлягає реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.  Згідно останньої редакції ПКУ, податкова накладна повинна бути зареєстрована в ЄРПН не  пізніше  двадцяти  календарних  днів, наступних за датою їх виписки.
 
Відповідно, згідно Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 01.11.2011 N 1379, покупець не має права на віднесення сум податку на додану вартість до податкового кредиту при відсутності факту реєстрації платником податку – продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.
 
Підтвердженням такої реєстрації є Витяг з Єдиного реєстру (документ J1400101), у якому зазначено, що відповідна податкова накладна зареєстрована у ДПА.
 
З програмного комплексу «M.E.Doc» зареєструвати податкову накладну можна наступним чином:
 
1. Реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі відбувається шляхом відправлення документів електронною поштою:
безпосередньо із бланку документу або із таблиці вихідних податкових накладних
Під час підпису використовується комплект підписів, налаштований для податкових накладних у Параметрах системи.
 
1.1. У відкритому документі податкової накладної, на панелі стану документу виберіть закладку Наступні дії та натисніть „Відправити в ДПА”.
 
     Бланк податкової накладної, що відправляється поштою, має бути перевіреним та збереженим.

Мінімальні апаратні та програмні вимоги

Рекомендована конфігурація комп'ютера,

необхідна для встановлення

та функціонування програми

процесор Pentium - з тактовою 

частотою1,8 - 2 ГГц та швидший

(багатоядерний - від1,6 ГГц та швидший)

Операційні системи

Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Оперативна пам'ять

не менше 2 Гб

Вільне місце на жорсткому диску

не менше 1,5 (3) Гб
Пристрій для читання CD-дисків
Пристрій для читання гнучких дисків (дискет)
Кольоровий графічний дисплей (розподільна здатність 1024 х 768)
Маніпулятор типу миша

 

Дочірні категорії

Реклама

 

Стан прийому звітів

Шлюз Состояние
Налоговая Работает
Пенсионный Работает
Статистика Работает

Помилка

Знайшли помилку на сайті?

Виділіть її мишкою і нажміть Ctrl + Enter

Система Orphus

 

Чому саме ми?

У нашій команді працюють професіонали, здатні вирішити проблему у найкоротший термін (наскільки це можливо) і на високому рівні якості.

Read more

Віддалена підтримка

Контакти

Якщо у вас є запитання - звертайтесь, і ми з радістю допоможемо.

Детальніше

 

Ви тут: Home Me-doc

Share on:

Wordwide perspectives

Cras aliquet odio sed nulla euismod eleifend. Quisque volutpat mauris sed orci luctus aliquet ullamcorper sapien molestie.